Malebné prostredie na úpätí Malých Karpát

Pre obytný súbor Orešianky sme vybrali malebné prostredie na úpätí Malých Karpát, ktoré vďaka svojmu umiestneniu na okraji Záhorskej Bystrice poskytuje ideálne podmienky pre rodinné bývanie. Z východnej strany susedí pozemok so záhradkárskou oblasťou a zo západu je ohraničený Hodonínskou cestou. Zo severu hraničí obytný súbor s rodinnou zástavbou Podkrepušky. Na juhu sa nachádza nevyužitá poľnohospodárska pôda. V minulosti sa na tomto miernom svahu nachádzal ovocný sad, kde sa pestovala aj historická odroda hrušiek známa ako Orešianky. Podľa nej sme celý komplex nazvali.

Výhody lokality

Areál je obrátený na juhozápad, čím je zabezpečené dobré oslnenie rodinných domov i záhrad. Jednotlivé rodinné domy sú umiestnené so zámerom plne využiť dané výhody juhozápadnej expozície vrátane malebných výhľadov do krajiny. 

bratislava

Skvelá dopravná dostupnosť do Bratislavy

K dispozícii máte autobusové spojenia smerujúce do Záhorskej Bystrice

prechadzka

Blízkosť prírodnej relaxačnej zóny

Pre vaše pohodlie bude vybudovaná aj základná škola spolu s materskou školou priamo v lokalite Orešianky.

mamicka

Blízkosť prvkov občianskej vybavenosti

Nachádza sa tu škola, škôlka, nákupne centrum a v blízkej budúcnosti aj nemocnica priamo v Záhorskej Bystrici

Rodinné domy - Záhorská Bystrica | Bratislava | Orešianky | Cyklotrasa Green Bike Tour

Cyklotrasa Green Bike Tour

Je jednou z najnáročnejších ale aj najkrajších v Bratislavskom kraji. Tvorí okruh cez celé pohorie a ponúka nádherné výhľady na Malé Karpaty a Podunajskú nížinu.

Rodinné domy - Záhorská Bystrica | Bratislava | Orešianky | Lyžiarske stredisko Pezinská Baba

Lyžiarske stredisko Pezinská Baba

Patrí k obľúbených turistickým strediskám nielen na Slovensku. Lyžiari si môžu užiť nielen tri zjazdové, ale aj bežkárske trate, ktorých je hneď niekoľko.

Mesto v prírode

Všetko spolu vytvára ideálne skĺbenie umiestnenia rodinného bývania na vidieku s výhodami využitia moderných technológií pre zabezpečenie komfortného bývania pre každého, kto to dokáže oceniť. Racionálne umiestnenie jednotlivých domov na pozemkoch zabezpečuje dostatočné súkromie a pokojné prostredie, vhodné pre výchovu detí, aj napriek pomernej blízkosti diaľnice D2. Sami sme si tento kúsok raja zamilovali a preto sme chceli umožniť aj ostatným, aby si ho mohli vychutnať. Bývať v tejto krásnej prírode a pritom mať stále dostatočný komfort pre život je predsa snom mnohých z nás.

mapa

Stretnime sa

Ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme.

* povinné položky